GRAMY, CZY SIĘ UCZYMY?


Gry logiczne uczą i bawią, ćwiczą nasz mózg. Zatem do dzieła:)


RHOMB   Twoim wyzwaniem jest doprowadzenie każdego rombu do jego obrysu bez blokowania żadnej ze ścieżek. Użyj logiki, aby określić, w jakiej kolejności muszą się poruszać romby, aby wszystkie dotarły do ​​celu.


HOOK   Usuń haki we właściwej kolejności.


SHAPE FOLD   Takie sobie historyczne puzzle:)


GRA 2048   Zostań mistrzem- a może konkurs z przyjaciółmi?


SAMOTNIK  jest prostą grą logiczną dla jednej osoby. Pole do gry ma kształt krzyża z jednym pustym polem w środku oraz 32 polami zapełnionymi. W grze jedynym dozwolonym ruchem jest przeskoczenie pionka innym pionkiem w pionie lub w poziomie, co powoduje zbicie przeskoczonego pionka. Celem gry jest pozostawienie na planszy jednego pionka, najlepiej jeśli będzie to pionek w centrum.


ŁĄCZYMY BAŃKI -KTO ZOSTANIE MISTRZEM  Amazing Bubble Breaker to niesamowicie wciągająca gra logiczna. Twoim zadaniem jest łączenie bąbelków tego samego koloru. Dostępne są różne kombinacje połączeń, na przykład pionowo, poziomo, czy też w kwadrat, za który otrzymasz więcej punktów. Kiedy uda ci się połączyć pięć takich samych bąbelków, otrzymasz bonus! Przeszkodą w grze Amazing Bubble Breaker sA bomby, które pojawiają się znienacka, a każdy twój kolejny ruch prowadzi do ich wybuchu, a tym samym zakończenia gry. Rozbrój je jak najszybciej!


Loading

Author: DA-MA